Minőségi szolgáltatás felsőfokon!

Ügyfélkapcsolati menedzser állás

Gyere és erősítsd te a csapatunkat!

A Splendid Design több mint 20 éve arra törekszik, hogy a kínált szolgáltatások és termékek felülmúlják a piaci igényeket. Magas minőségre, kiváló szolgáltatásokra és együttműködésre építjük vállalkozásunkat! Cégünk fő tevékenysége légtechnika, központi porszívó rendszer, kapuautomatika, értékesítés, szaktanácsadás, tervezés, kiépítés, szerelés és karbantartás.

Hamarosan nyíló üzletünkbe keressük ügyfélszolgáltai munkatársunk, ezért az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Teljes körű ügyfél menedzsment

  • Telefonok kezelése, e-mail feldolgozás, visszahívás, időpont egyeztetés

  • Hozzájárulás a kiváló minőségű ügyfél ellátáshoz

  • Felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása

  • Webshop és egyéb rendelések feldolgozása

  • GLS ügyintézés

  • Együttműködés az értékesítési csapat tagjaival

  • Minden csoport pénzügy, értékesítők, stb. kapcsolattartás

  • Anyagbeszerzés

  • Szervizes csapatok hatékony koordinálása

  • Szerviz feladatok leegyeztetése telefonon és emailben

  • A másnapi munkák anyagainak összekészítése

  • Szervizes munkalapok összeállítása

  • Adminisztráció MiniCRM rendszerben

  • Dokumentálás, referálás a vezetőség felé

  • Ügyvezető igazgatóval és a marketing menedzsmenttel való együttműködés

Amiért jó nálunk dolgozni

  • Hosszútávú biztonság, kiszámítható és tervezhető jövő

  • Stabil jövedelem

  • Ügyfél orientált cégvezetés

  • Családias légkör

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Ügyfélorientált a stílusod és a kommunikációd

  • Minden helyzetből a legjobbat szeretnéd kihozni

  • Kezdeményező, türelmes vagy és pozitív a hozzáállásod

  • Együttműködésre törekvő csapatjátékos

  • Képes több szálon tervezni, értékesíteni, eredményesen koordinálni

  • Önállóan tudsz kapcsolatot teremteni

  • Hosszútávú munkát keresel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség

  • Felhasználó szintű Microsoft Office program ismeret

  • Problémamegoldó szemlélet

  • Pontos munkavégzés

  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Díjmentes képzés és oktatás

  • Marketing támogatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Tapasztalt kollégák

  • Barátságos, segítőkész környezet

  • Stabil jövedelem és jutalék fizetés

Munkavégzés helye: Érd

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 27.

A fényképes önéletrajzot, a bérigény feltüntetésével az allas@sdcs.hu e-mail címre várjuk.

Legyél te az új munkatársunk!

Otthon felújítási támogatás

Kérdése van?

Visszahívjuk!

Adja meg a telefonszámát:

* Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
Kövess minket a Facebookon!
Iratkozzon fel csatornánkra!
Keresés

Küldjön üzenetet!

Segíthetünk?

Írjon nekünk és hamarosan keresni fogjuk!

Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
2030 Érd Rekettye utca 34.