Minőségi szolgáltatás felsőfokon!
Sürgősen keressük új szerelő munkatársunk

Szerelő állás kiemelt fizetéssel

Jó kereseti lehetőséggel szerelő munkatársat keresünk

Több mint 20 éve sikeresen működő cégünk szerelőt keres garázskapu, kertkapu, központi porszívó telepítésre és szervizelésére kiemelt fizetéssel.

Szeretnél egy igazán jól jövedelmező szakmát elsajátítani?

Rendelkezel 1-2 év szerelő gyakorlattal?

Hosszú távra keresel munkát?

Érden vagy a közelében élsz?

JELENTKEZZ HOZZÁNK ÉS LEGYÉL TE A BŐVÜLŐ CSAPATUNK ÚJ MUNKATÁRSA

Feladatok

  • Garázskapu és kertkapu telepítés, szervizelés, karbantartás
  • Központi porszívó telepítés és szervizelés

Amiért jó nálunk dolgozni

  • Hosszútávú biztonságot kínálunk
  • Új szakmát adunk a kezedbe
  • Átlagon felüli jövedelmet nyújtunk
  • Kiszámítható és tervezhető jövőt biztosítunk
  • Családias környezetet biztosítunk

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év műszaki tapasztalat
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Pontos munkavégzés
  • Kéziszerszámok használatában szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Villanyszerelési ismeretek
  • Hegesztési gyakorlat
  • Kimagasló szerszámismeret

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Kezdés: Azonnal

JELENTKEZÉS bérigénnyel és fényképes önéletrajzzal kizárólag az allas@e-mail címen 2021. 09. 30.-ig.

Otthon felújítási támogatás

Kérdése van?

Visszahívjuk!

Adja meg a telefonszámát:

* Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
Kövess minket a Facebookon!
Iratkozzon fel csatornánkra!
Keresés

Küldjön üzenetet!

Segíthetünk?

Írjon nekünk és hamarosan keresni fogjuk!

Elfogadom az Adatvédelmi szabályzatot és a Szerződési feltételekben foglaltakat.
2030 Érd Rekettye utca 34.